logo

Finanční služby - Finanční produkty

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

vítejte na našich webových stránkách. Dovolte, abychom Vám nabídli své finanční služby.

Tyto finanční služby poskytujeme podpůrně v souvislosti s realitními službami i samostatně jako doplňkové. Vše zejména na území hlavního města Prahy a okolí.

Co Vám finanční služby od naší firmy přinesou?

Pokud se při obstarávání finančních služeb obrátíte právě na nás, nebudete se muset obtěžovat návštěvami jednotlivých bank a dalších finančních organizací, sami studovat jejich nabídky, porovnávat jednotlivé produkty, trápit se s vyplňováním formulářů a hledat pracně ten pravý produkt, který Vám bude nejlépe vyhovovat. My Vám s tím pomůžeme. Seznámíme se s Vašimi finančními potřebami, prověříme Vaše finanční možnosti a navrhneme Vám finanční produkt, který bude poskytovat nejoptimálnější podmínky pro vyřešení Vaší stávající nebo budoucí finanční situace.

Oproti tomu, pokud byste si vše vyřizovali sami, tak můžete ušetřit spoustu času, starostí a finančních prostředků. Budete se tak moci více věnovat věcem, které Vám jsou příjemnější a snadněji realizovat své sny, cíle a potřeby.

Potřebujete vyřešit své finance, současnou, složitou, finanční situaci nebo půjčit peníze? K vyřešení těchto záležitostí Vám nabízíme následující finanční služby.

Potřebujete finance pro významné výdaje do budoucna, finančně se zabezpečit před významnými životními riziky nebo škodami na majetku? K vyřešení těchto záležitostí Vám nabízíme následující finanční služby.

Kde lze získat bližší informace a sjednat finanční služby:

K jednotlivým skupinám finančních služeb naleznete stručnou informaci na následujících samostatných stránkách. Pro jejich bližší vysvětlení, projednání Vašich finančních potřeb, navržení vhodných finančních řešení k jejich uspokojení a za účelem pomoci při vyřízení administrativy v případech konkrétních žádostí o nabízené produkty se, prosím, obracejte na níže uvedeného finančního poradce.

Dojednáním a uskutečněním schůzky s finančním poradcem klientům nevzniká závazek k odběru některé z nabízených finančních služeb.

JUDr. Jiří Spáčil, majitel fimy poskytující finanční služby

Kontakt

Je pátek 27. 05. 2016   
Svátek slaví Valdemar 

Reklama           
http://www.startmenu.cz/reality/reklama-na-tomto-webu
 Startmenu  Parfémy  Krása  Pro zdraví  Hodinky  Šperky  Nákupní centrum  Celostní medicína  Easy-brigády  Webhosting C4  Multibazar  Computer-help  

© 2008 Spáčil reality - Kontakt - Realizace by Johny
NAVRCHOLU.cz